Škrkavka Scroll to videos

Parazity vás pripravujú o zdravie: Dajte sa radšej vyšetriť

Parazitologické vyšetrenie sa používa pri podozrení na napadnutie človeka niektorým z parazitov, ktorí využívajú ľudské telo na svoje prežitie. Parazitujú v ľudských orgánoch a spôsobujú človeku nemalý rad zdravotných problémov. Niekedy sa na ich výskyt v ľudskom tele príde neskoro a človek musí mnohé roky trpieť pod ich vplyvom. 

Parazitológia je biologická vedná disciplína (nie medicínsky odbor), ktorá sa zaoberá parazitickými organizmami živočíšneho pôvodu, cudzopasiacimi na tele alebo v tele človeka. Endoparazity žijú v živom ľudskom organizme. Sú zodpovedné za veľký počet ochorení, príznakov a ťažkostí.

 

Aké poznáme parazity?

• Parazitické prvoky, bičíkovce.
• Červy ( škrkavka, pásomnica, svalovec, motolica, ...).

 

Červy a ľudské telo

Umiestnenie helmintov (črevné parazity v ľudskom tele) môže prebiehať rôznymi spôsobmi a aj intenzita nákazy sa líši. Od jednotlivcov po stovky a niekedy aj tisíce parazitov. Na jednom ľudskom organizme môže cudzopasiť naraz od jedného do šiestich, alebo aj viacerých druhov helmintov. Človek sa môže nakaziť konzumáciou niektorých potravín alebo pri dotyku so zvieracími výkalmi. V súčastnosti, keď sa v mestách bežne zvieratá vyšpinia na chodníky, kde ich výkaly uschnú, nič nebráni tomu, aby uschnuté exkrementy rozfúkal vietor a nakazíme sa vdýchnutím!

 

Kde v tele sa môžu parazity vyskytovať?

• Črevný trakt.
• Pľúca.
• Pečeň, slezina, žalúdok.
• Mozog.
• Svaly.
• Srdce.
• Koža.
• Urogenitálny systém.
• Krv a iné.

 

Ako zistím, že ich mám?

Ak máte podozrenie, že máte v tele nepozvaných hostiteľov - parazitov, absolvujte vyšetrenie ktoré Vám dá odpovede.

Pre úspešnú diagnostiku je potrebné absolvovať biorezonančné vyšetrenie, ktoré je v prípade zisťovania patogénov, čiže aj parazitov mimoriadne presné.

 

Telesné príznaky

Ochorenie spôsobené parazitmi sa prejavuje aj podľa telesných príznakov – teploty, triašky, pískanie v ušiach, nespavosť, nafukovanie brucha, zápchy, opuchy, kŕčové žily atď.

Nie je to jednoduchá diagnostika, preto je potrebná dostatočná znalosť pacientovej doterajšej anamnézy a liečby. Detoxikačný poradca musí byť skúsený a musí poznať účinky parazitických metabolitov a pôsobenia parazitov v tele človeka.

 

Čo robiť, ak mám parazity?

Na diagnostiku prítomnosti parazita môže prísť človek aj sám, ak má potrebné znalosti alebo na to môže prísť detoxikačný poradca pri diagnostickom meraní. Ak výsledky potvrdia, že pacient má helminty alebo iné parazity niekde vo svojom tele, potom je nutná liečba. Tá trvá podľa typu a množstva daného parazita, ktorý sa usídlil v tele. Nie je to veľmi bolestivé, úľava a výsledky sa dostavujú relatívne rýchlo.

 

Cena vyšetrenia

V našom centre je cena diagnostického merania stanovená na 30.- EUR za každú začatú hodinu, maximálne však za dve hodiny, čiže 60.-EUR.

Prvé komplexné diagnostické meranie trvá bežne dve až dve a pol hodiny.

 

Liečba frekvenciami a prírodnými preparátmi

Pri antiparazitárnej liečbe je dôležité okrem diagnostiky prítomných parazitov diagnostikovať aj celkovú toxickú záťaž organizmu pacienta, funkčnosť jeho vylučovacích orgánov, stav imunitného systému a vybrať najvhodnejšší antiparazitárny preparát pre konkrétneho človeka. V našom centre doporučujeme výlučne prírodné preparáty ako doplnok ku frekvenčnej terapii, ktorá je pre ľudský organizmus absolútne komfortná a bezpečná. 

Ak svoju liečbu nebudete konzultovať s odborníkom na túto problematiku, tak si môžete pri antiparazitárnej kúre viac uškodiť ako pomôcť. V ostatnej dobe zaznamenávame predaj rôznych antiparazitárnych produktov systémom MLM (Multi Level Marketing). Nič proti takémuto spôsobu predaja, ale v prípade predaja antiparazitík je to vyslovene nebezpečné! Pokiaľ má človek zápal v gastro trakte, alebo vredové ochorenie, prípadne iné problémy, môžu mu niektoré produkty výrazne ublížiť. V našom centre už bohužiaľ dávame do poriadku klientov ktorým takéto produkty používané bez vyšetrenia a dohľadu ublížili.

 

Parazity sa označujú ako "tichí zabijaci", ktorí nás môžu pripraviť o zdravie. Ak ste často chorí, unavení, máte časté bolesti hlavy - aj také sú príznaky toho, že máte v tele parazitov. Pri akomkoľvek podozrení sa dajte vyšetriť a zbavíte sa nepíjemných cudzopasníkov v tele.

 

 

Parazitárna záťaž v organizme

Späť hore