Markus Rothkranz Scroll to videos

Autor: Markus Rothkranz

Veľa z Vás toto nevie, ale vyčistiť si pečeň je jedna z najdôležitejších vecí, ktoré vôbec môžete spraviť pre svoje zdravie.

Pečeň je filter tela. Všetko to toxické, syntetické a spracované chemické svinstvo, ktoré nazývate jedlo a dávate ho do tela, je filtrované cez Vašu pečeň. Skoro každá choroba ktorú si viete predstaviť povodne začala zanesenou pečeňou.

Všetky tie roky čo dýchate výpary zo sprejov, všetky tie plastové fľaše z ktorých ste kedy pili, všetky prezervatívy, hormóny, steroidy, syntetické farby, dochucovadlá, pesticídy, smažené jedlo, fast food a cukríky ktoré ste jedli počas Vášho života, všetok ten alkohol, ťažké kovy, baktérie, parazity, tak to všetko končí vo Vašej pečeni.

A ak si ju nevyčistíte, máte problém.

 

Ale Vaša pečeň nieje iba niečo, čo filtruje zlé veci, ale robí aj tak veľa iných vecí, ako napríklad vyrába glukózu. Glukóza je dodávateľom energie pre Vaše telo, takže ak máte zanesenú pečeň = žiadna energia. Tak isto vyrába aminokyseliny, ktoré sa stávajú proteínmi vo Vašom tele. Vyrába steroidy a sexuálne hormóny. Vytvára tráviace tekutiny, ktoré trávia Vaše jedlo. Produkuje žlč ktorá rozkladá tuk, odstraňuje cholesterol. Ukladá imunitné bunky, produkuje interferon, silný zabijak baktérií. Produkuje väčšinu telovej lymfy. Vytvára prvky na zrážanie krvi, vytvára a ukladá vitamíny a železo. 

Veda ešte len začala objavovať všetky tie veci, ktoré robí pečeň. Ovplyvňuje každý systém vo Vašom tele a ak nepracuje správne, ochoriete a nakoniec zomriete.

 

Ok, takže ako si vyčistíme pečeň?

Chvílu som robil tak ako všetci, “pečeňovú sprchu” s obrovskými množstvami olivového oleja. Ano. Konzumovanie malého množstva zdravých olejov a citrusov je dobré na vyčistenie tela, ale aj tak. Branie takého množstvá tých veci…

Olivový olej má veľa steroly, ktorý sa viaže na cholesterol, takže tie malé okrúhle kamene, čo si myslíte že sú žlčové kamene a plávajú vo Vašom záchode, nieje vlastne nič iné, než olivový olej, steroly a cholesterol z jedla alebo žlčových solí vylučované črevom.Skutočné žlčové kamene sa potopia, neplávajú.

Viete aký je najlepší spôsob, ako vyčistiť pečeň?

V prvom rade prestaňte jesť veci, ktoré sú toxické a neprirodzené.

Za druhé, spravte si očistu čriev, pretože pečeň sa nedokáže vyprázdniť do čreva ak je zanesené. Vyčistite cestu aby to bola čistá cesta zadnými dverami.

Každý z Vás kto jedol produkty prírody vie, že veľa vecí tam vonku je tak trochu horká a tu je to magické tajomstvo.

Vedeli ste, že najlepším spôsobom, ako vyčistiť pečeň, je jednoducho jesť horké rastiny v stave ako ich nájdete v prírode? Pretože ak si dáte byliny ktoré sú horké, alebo čokoľvek horké, aktivuje receptory vzadu na jazyku čo následne aktivuje nervy, ktoré vedú až do Vašej pečene a tie stimulujú pečeň aby sa začala čistiť.

Táto aktivácia horkosťou tiež stimuluje žalúdočné kyseliny a to je jeden z veľkých problémov ľudí súčastnosti, že nemajú dostatok žalúdočných kyselín.Tak isto stimuluje produkciu žlče a podporuje pankreas aby produkoval enzýmy.

Je dôležité počas dňa piť veľa vody, kým toto všetko robíte, pretože Vaša pečeň sa čistí a veľa toxínov sa dostáva do Vášho systému.

Aby ste odstránili tuky a cholesterol z pečene, tak jednou z najlepších vecí je Lecitin. Jeden z najlepších zdrojov Lecitinu na svete je (pre tých z Vás ktorí nevideli moje DVD), púpava. Ktorá je taktiež horká, že?

 

Púpava je úžasná rastlina, pretože nielen že je horká, ale jej kvetina je jedným z najlepších zdrojov Lecitinu na svete, takže je to neuveriteľný čistič pečene. Môžete si ju dať do smoothies, môžete ju odšťavovať, dať do šalátu alebo môžete dokonca spraviť púpavový chlieb.

Lecitin spraví cholesterovú vodu absorbovateľnú tak že môže byť vyplavená z teľa oveľa ľahšie. Tak isto to zlepšuje trávenie, takže živiny a jedlo ktoré jete sú vstrebávané Vaším systémom oveľa lepšie. Takže máte viac energie, ste zdravší, mladnete, vyzeráte lepšie.

 

Neexistuje žiadna výhovorka, musíte si vyčistiť pečeň, pokiaľ teda nechcete rýchlo starnúť, nemať žiadnu energiu, byť často chorý a umrieť v polovici vášho života.

Spravte to pre Vašu pokožku a krásu, spravte to pre Vašu chuť na sex, spravte to pre Vaše emócie.

Zapchatá pečeň robí ľudí výbušnými a naštvanými.

Čistá pečeň Vás spraví šťastnými, nadržanými, mladými a krásnymi

Je to Vaša voľba

Markus Rothkranz

 

Úžasná pečeň a ako robiť detox

Späť hore