Earthlings Scroll to videos

Spravodlivý sa stará o potreby svojho dobytka, najvnútornejšie vnútro bezbožných je však ukrutné.

Biblia - príslovia 12,10

Neuveriteľný šok!

Dokument pri ktorom má každý "normálny" človek minimálne slzy na krajíčku každú jednu sekundu, kým na to pozerá. Autor tohto snímku, herec Joaquin Phoenix (známy napríklad z filmu Gladiátor), povedal: "Zo všetkých filmov ktoré som kedy urobil, je to tento o ktorom ľudia hovoria najviac". Má pravdu. Nedá sa o tom nehovoriť. Mne sa o tom sníva.

Kto je to človek? Je to ešte rozumná a citlivá bytosť? Ako je vôbec možné, že sa toto všetko dopustilo?

Dokument sa nám snaží vysvetliť, že človek nie je pánom na zemi bez výhrad. Je len z jedným z druhov života na planéte zem. Všetky živočíšne druhy ktoré sa na zemi vyskytujú majú rovnaké práva. Práva na život, životný priestor a primerané láskavé zaobchádzanie. To, že disponujeme najvyššou inteligenciou zo všetkých žijúcich bytostí na zemi, by mal byť pre nás záväzok a nie výhoda, ktorá nám umožní tie menej obdarované druhy týrať a zabíjať a následne ešte aj konzumovať! MUSÍME si konečne uvedomiť, že keď budeme takýmto spôsobom ďalej konať, zabijeme aj v nás to čo nás robí výnimočnými. Stávame sa podstatne horšími ako sú naše obete. A kto sú naše obete? Naše jedlo? Pokusné morča? Sú to nádherné stvorenia, ktoré vôbec nemusíme chovať. Stačí s nimi koexistovať. Nie sme odkázaný na konzumáciu živočíšnych bielkovín, dokonca nám škodia!

Je zvrátené, keď napríklad dáme dieťaťu psíka ako nového milého a prítulného kamaráta a iného kamaráta mu dáme na večeru! A s úsmevom!

Jediný živočíšny druh na planéte zem, ktorý si neplní svoju funkciu je ČLOVEK! Likvidujeme už naozaj úplne všetko - prostredie v ktorom žijeme, prírodu, ovzdušie, vodu, ostatné živočíšne druhy z ktorých už mnoho ani neexistuje - ale hlavne likvidujeme samých seba. 

To čo nás robí výnimočnými, zlikvidujeme úplne - ĽUDSKOSŤ!

Prosím zdieľajte tento dokument čo najviac, nech zachránime čo sa ešte dá. Ja už žiadne mäso mojich kamarátov do úst nechcem dať!

Vďaka

RF

 

Pozemšťan - obyvateľ planéty zem

Upozornenie: Tento film nie je vhodný pre maloletých divákov. Pre všetkých ostatných by mal byť povinný, aby sme sa zamysleli a dokázali vyvinúť tlak na zmenu!

Späť hore