Tlstý, chorý a takmer mŕtvy Joe Cross Scroll to videos

Joe Cross a jeho cesta Amerikou, pri ktorej konzumuje výlučne zeleninové a ovocné šťavy. Poučné a podnetné.

Šťavy z ovocia a zeleniny.

Obsahujú enzýmy, vitamíny, minerály a rôzne ďalšie stopové prvky ktoré potrebuje ľudský organizmus pre svoje správne funovanie. 

Je preukázané, že organizmus človeka potrebuje denne približne 90 látok na to aby bezproblémovo fungoval tak ako bol vytvorený. Pokiaľ ich nedostáva, začne byť nutrične podvyživený a je len otázkou času, kedy sa tento nedostatok začne prejavovať. Najskôr nám nenápadne dáva najavo menšími príznakmi ako napríklad vypadávaním vlasov, farbou pokožky, slabosťou, zácpou a hnačkami, zvýšeným potením, lámavosťou nehtov, že nám niečo chýba. Väčšinou takéto príznaky pripisujeme niečomu inému a snažíme sa príznaky pod vplyvom reklamy "vyliečiť" voľnopredajnými liekmi z lekárne. Je to rýchle a pohodlné.

Príčinu problémov sme nemohli odstrániť a ani neodstránili! Stavebný materiál a pohonné látky náš organizmus naďalej nedostáva. Symptómy sa cyklicky vracajú a vracajú, až kým neprepuknú vážne ochorenia. Bolesti. Súženia.

Pozrite si dokument, ako sa s tým dá čiastočne bojovať. Prečo čiastočne? Pretože bohužiaľ už v dnešnej dobe ani čerstvá zelenina či ovocie neobsahujú to čo by mali. Vyrastajú na vyčerpaných pôdach a sú hnojené hnojivami, ktoré pôdu neobohacujú, ale zabezpečujú len to, aby potravina dobre vyzerala a bolo jej veľa. Nutričný obsah nikoho nezaujíma.

Preto píšem v hlavičke článku - "dobrý začiatok". Pretože vám to dá určite viac ako akýkoľvek fastfood a navyše je to aj mimoriadne chutné.

RF 

Tlstý, chorý a takmer mŕtvy

Späť hore