O nás

maják

PHARUS s.r.o.Pharus = maják (latinsky)

Prečo maják? Maják bol a je symbolom výstrahy pred nebezpečenstvom, ukazovateľom cesty, synonymom pokojnej a bezpečnej plavby v mori nebezpečenstiev a hrozieb.

V dnešnom svete tiež potrebujeme maják k tomu, aby sme bezpečne a efektívne dokázali odhaliť a likvidovať rôzne patogény, ktoré sa v nás uhniezdili a spôsobujú nám obrovské množstvo problémov, až nás nakoniec môžu dokonca priamo ohroziť na živote.
Väčšinou nám ale spôsobujú tým, že nám doslovne zamoria organizmus, sekundárne iné zákerné ochorenia, ktoré si síce liečime, ale nedokážeme sa ich celkovo zbaviť, pretože neriešime skutočnú príčinu.

PHARUS MÁ ZA CIEĽ DOPORUČOVAŤ SPÔSOBY ODSTRÁNENIA RÔZNYCH NEBEZPEČNÝCH PATOGÉNOV!

Pharus ľudia

Pharus ľudia

Služba = slúžiť potrebám ľudí!
Filozofia pretavená do reality. Personál v spoločnosti PHARUS je vyselektovaný, aby napĺňal túto filozofiu do bodky. Jedna z najdôležitejších vecí v ozdravnom procese ľudí trpiacich na zamorenie parazitmi a následne ohrozených chorobami z pôsobenia parazitov vzniknutými, je psychycká pohoda a vyrovnanosť. Personál PHARUSu disponuje vysokou dávkou empatie k ľuďom ktorí potrebujú pomoc. Sami si prešli detoxikačnými kúrami a procedúrami, takže majú aj osobné skúsenosti.

PRÍJEMNÝ PRÍSTUP PLNÝ POCHOPENIA A DISKRÉTNOSŤ SÚ SAMOZREJMOSŤOU!

Späť hore