Uverejnené 27.01.2014

Tajný kód DNA

VEDCI KONEČNE POTVRDILI, ŽE EXISTUJE DRUHÝ, TAJNÝ KÓD DNA – AJ FREKVENCIE MENIA NAŠU DNA

Minulý týždeň vedci potvrdili fascinujúci objav novej, druhej DNA, ktorý dodáva dôveru názorom metafyzických vedcov,  ktorí po milénia tvrdia, že telo hovorí dvomi rozličnými jazykmi.

Od roku 1960, kedy bol objavený genetický kód, výskumníci predpokladali, že je využívaný výlučne na zápis informácií o proteínoch.

Ale biológovia po dlhé roky tušili, že na bunkovej úrovni sa vyskytuje nejaké epigenetické dedičstvo. Príkladom sú rozličné druhy buniek v našich telách. Kožné bunky a nervové bunky majú rozličnú formu a funkcie, aj napriek tomu, že majú rovnakú DNA.

 

 Nič také ako odpadová DNA

Ľudský genóm sa skladá s minimálne štyroch miliónov prvkov, ktoré patrili do kúskov DNA, mylne považovaných za “odpadové”, avšak zistilo sa, že tzv. “odpadová DNA” hrá kritickú úlohu v kontrole správania buniek, orgánov a iných tkanív. Tento objav, považovaný za medicínsky a vedecký prielom, má obrovský význam pre ľudské zdravie  a vedomie, pretože sa ukazuje, že komplexné choroby sú spôsobené  malými zmena,mi v stovkách častí génov.

Skúmaním “odpadovej” DNA – častí DNA, ktoré neobsahujú génové inštrukcie pre proteíny – vedci objavili komplexný systém, ktorý kontroluje gény. Minimálne 80% tejto DNA je aktívny a potrebný. Ďalších 15-17% má ešte vyššiu funkciu, ktorú vedci stál dekódujú.

“Posledné objavy  môžu mať veľký vplyv na to, ako medicínski experti používajú genóm pacientov na interpretáciu a diagnózu chorôb”, hovoria vedci.

Novoobjavený genetický kód vnútri  kyseliny deoxyribonukleovej, dedičný materiál, ktorý existuje skoro v každej bunke tela, bol zapísaný priamo na vrchu DNA, ktorú vedci otvorili.

 

Kontrolné gény

Namiesto sústredenia sa na proteíny, tento gén dáva pokyny, ako sú gény kontrolované.

Jeho objavenie znamená zmeny DNA, mutácie, ktoré prichádzajú z vekom alebo ako odpovede na vibračné zmeny vnútri DNA, čo je oveľa viac, ako vedci doteraz predpokladali.

“Viac ako 40 rokov sme predpokladali, že zmeny v DNA ovplyvňujúce genetický kód majú vplyv výhradne na to, ako sú vytvárané proteíny”, povedal hlavný autor John Stamatoyannopoulos z Washingtonskej univerzity, profesor génovej vedy a medicíny.

“Teraz vieme, že základný predpoklad na čítanie ľudského génu nie je ani z polovice kompletný”, povedal.

 

DNA odpovedá na frekvencie

Ruský biofyzik a molekulárny biológ Pjotr Garjajev a jeho kolegovia objavili vibračné správanie DNA. Pointa je v tom: “Žijúce chromozómy fungujú ako solitonický/holografický počítač využívajúc laserové vyžarovanie endogénnej DNA”. To znamená, že napríklad riadia tvorbu určitých frekvenčných vzorov do laserového žiarenia a tým ovplyvňujú frekvenciu DNA a tiež samotnej genetickej informácie.

Toto konečne a vedecky vysvetľuje prečo majú afirmácie, autogénny tréning, hypnóza a podobne tak veľký vplyv na ľudí a ich telá. Je to úplne normálne a prirodzené pre našu DNA reagovať na frekvencie. Zatiaľ čo západní vedci rezali jednotlivé kúsky génov DNA a vkladali ich inde, Rusi entuziasticky pracovali na zariadení, ktoré môže ovplyvniť bunkový metabolizmus prostredníctvom vhodne vytvorených rádiových a svetelných frekvencií a takto opraviť genetické chyby.

Gargajevova výskumná skupina úspešne dokázala, že touto metódou môžu byť opravené napr. aj rontgenom poškodené chromozómy. Dokonca zachytili štruktúru informácií špecifických DNA a premenili ich na iné, čím preprogramovali bunku na iný genóm. Takto úspešne preformovali napríklad žabie embryo na salamandrie embryo jednoducho len tým, že preniesli štruktúru DNA informácií. Takýmto spôsobom boli prenesené celé informácie bez vedľajšieho efektu alebo disharmónie, ktoré sa vyskytujú pri rezaní a vkladaní jednotlivých génov v DNA. Toto predstavuje neuveriteľnú a transformujúcu revolúciu a senzáciu! Toto všetko len pomocou jednoduchého aplikovania vibrácií namiesto zastaralého procesu rezania. tento experiment dáva do popredia silu vlnovej genetiky, ktorá má väčší vplyv na formovanie organizmov ako biochemické procesy zásaditých sekvencií.

 

Zdroj: http://themindunleashed.org/2014/01/scientists-finally-admit-second-secret-dna-code-controls-genes.html

Archív noviniek

Späť hore