Uverejnené 25.02.2015

Článok Vitalita 2/2015

BIOREZONANCIA,

Podvod, alebo dar?

 

Biorezonancia – slovo, názov, označenie niečoho čo na jednej strane niekto zatracuje a označuje ako podvod a na strane druhej je tu skupina ľudí, ktorí na túto technológiu nedajú dopustiť. Kde je pravda? Bežný človek absolútne netuší či mu diagnostika touto technológiou pomôže, alebo ho dostane do ďalšej slepej uličky. Poďme sa najskôr pozrieť na to odkiaľ sa táto technológia vzala, ako funguje a nakoniec aké sú s ňou reálne skúsenosti a hlavne aké prináša výsledky.

Royal Raymond Rife (1888-1971) bol špičkový vedec a mikrobiológ, ktorý vyvinul optický mikroskop, poskytujúci zväčšenie a rozlíšenie ktoré nebolo do dnešných dní prekonané. Mikroskop bol schopný, cez špeciálnu kremennú optiku a optickú heterodyningovú techniku, získať veľmi vysoké rozlíšenie. Jeho mikroskopy predčili teoretické limity obyčajného viditeľného svetla v mikroskopii.V rokoch 1921 – 1922 pri pozorovaní živých baktérií a vírusov pod svojím unikátnym mikroskopom zistil, že jednotlivé druhy mikroorganizmov reagujú na elektrické frekvenčné pole a že dokonca niekedy dôjde k ich zničeniu po veľmi krátkej dobe. Napriek nesporným úspechom a demonštráciám novej unikátnej technológie pred konzíliom 40 renomovaných lekárov bol viackrát uväznený, perzekuovaný, opakovane mu podpálili laboratórium, ukradli všetky zápisy výskumu. Objaviteľ “biorezonancie “ nakoniec zomrel vo veku 83 rokov v úplnom zabudnutí a opustený. Jeho výskum ale neupadol do úplného zabudnutia a venovali sa mu ďalší výskumníci ako Dr. Bob Beck, Antoine Prioré alebo Hulda Regehr Clarková. Všetci boli nakoniec prenasledovaný. Vo vtedajšom Sovietskom zväze bola situácia trochu odlišná. Ak mal človek tú správnu červenú knižku, mohol sa venovať výskumu, dostal naň prostriedky a dokonca sa s ním Sovietska vláda pýšila. Biorezonancia dostala zelenú. Venovali sa jej akademici a dostala sa až do “vesmírneho programu”. Každý kozmonaut a väčšina pilotov Sovietského Ruska bola vyšetrená touto technológiou. Po revolúcii a páde komunistického režimu sa technológie dostali do sveta, čiže aj k nám.

Ako to funguje? Princíp je jednoduchý. Všetko hmotné vo vesmíre a na našej planéte má svoju vlastnú frekvenciu, každý materiál, orgán, bunka. Pochopiteľne každý má tú frekvenciu inú a každá tá frekvencia je dnes merateľná. Keďže ju vieme merať, ostáva nám len zistiť akú frekvenciu majú patogény ktoré nám zaťažujú organizmus, alebo akú frekvenciu má zdravý orgán a akú chorý. Ak toto zistíme, vieme diagnostikovať. Samozrejme, takto to vyzerá veľmi jednoducho, ale aby sme sa dostali k relevantným údajom je potrebný náročný a zdĺhavý výskum. Je potrebná technológia, ktorá dokáže tie jednotlivé frekvencie merať, potrebujeme taktiež software, ktorý dokáže namerané hodnoty dostať do zrozumiteľnej podoby. Za výskumom sa skrýva neobyčajne veľa odbornej práce, invencie a vedomostí. Podstatné ale je, že biorezonancia je postavená na vedeckých základoch vyvinutá špičkovými vedcami ako aj lekármi. Na našom trhu sa vyskytuje viacero zariadení ktoré dokážu diagnostikovať človeka touto technológiou. Napríklad Diacom, Bicom, Metatron atď.

Keďže už Royal Raymond Rife zistil, že frekvenciami dokážeme patogény zničiť a dokonca človeka liečiť, existujú nielen diagnostické prístroje, ale aj terapeutické. Takéto prístroje po navolení frekvencie príslušného patogéna ho dokážu zlikvidovať bez akejkoľvek vedlajšej záťaže pr organizmus. Žiadne vedľajšie účinky ako to bežne býva pri “chemických” liekoch a liečivách. Medzi takéto prístroje patria Gaia frequency, Bicom, Diacom, Ravo Zapper. Odlišujú sa komfortnosťou, databázou frekvencií a cenou.

Aké máme s biorezonanciou výsledky? V našej ambulancii alternatívnej medicíny Pharus používame biorezonančnú diagnostiku viacero rokov a radi by sme vám priblížili niekoľko príkladov ako táto technológia našim klientom pomohla.

Denne sa stretávame s ľudmi ktorí k nám chodia s často opakujúcimi sa problémami spojenými s urogenitálnym traktom, dýchacími cestami, zápalovými ochoreniami atď. Veľa z týchto ochorení spôsobujú baktérie (streptokoky, stafylokoky, chlamýdie),  ktoré sú už dnes veľakrát rezistentné voči antibiotikám a bežná liečba prináša len krátkodobý, prípadne žiadny výsledok.

Chlapec, päť rokov. Pred závažnou, plánovanou a nevyhnutnou operáciou srdca sa mu počas predoperačného vyšetrenia v odberoch našiel zlatý stafylokok. Mal menej ako dva týždne do operácie, ktorá by sa s takýmto nálezom nemohla uskutočniť. Nasadila sa intenzívna týždenná terapia frekvenčným terapeutickým biorezonančným zariadením a po nových kontrolných odberoch výsledok negatívny. Našťastie je chlapec dnes odoperovaný a chodí do školy.

Mladá žena, dvadsaťtri rokov. Prišla k nám s asi 15cm tmavým fľakom na nohe, po poštípaní neidentifikovaným hmyzom. Sprievodné príznaky boli tŕpnutie tváre, tuhnutie šije, bolesti svalov a šliach a veľká únava. Diagnostikovali sme boreliózu. Klientka navštívila po meraní u nás infektológa a kožného lekára, ktorí jej diagnózu určenú u nás biorezonančným prístrojom potvrdili. Nasadili jej antibiotickú liečbu, ktorú ale nebrala (rozhodla sa sama) a uprednostnila frekvenčnú terapiu biorezonančným zariadením. Na nasledujúcej kontrole bol lekár prekvapený vysokým progresom liečby (lekár nevedel, že pacientka neberie predpísané antibiotiká). Fľak a príznaky zmizli už po dvoch týždňoch!

Mladá žena, dvadsaťpäť rokov. Udávala približne polročné problémy s dusivým neustálym kašľom. Absolvovala niekoľko návštev rôznych lekárskych ambulancií a vybrala viacero druhov antibiotík. Bezvýsledne. Meraním sme potvrdili výskyt mykoplazma pneumonia a chlamýdie pneumoniae. Po približne dvoch mesiacoch terapie biorezonančným zariadením mykoplazma a chlamýdie zmizli a klientka už problémy neudáva.

Boli sme svedkami ako sa mladá žena, ktorá strávila šesť rokov behaním po lekároch v bolestiach, kým jej na špecializovanom pracovisku v Piešťanoch diagnostikovali systémový lupus, rozplakala, keď po troch minútach merania biorezonančným prístrojom system vyhodil správnu diagnózu. Ak by túto technológiu používala aj oficiálna medicína, ušetrila by tých šesť rokov a neprišlo by k závažným a nezvratným poškodeniam jej orgánov.

Takýchto prípadov sú už dnes stovky.

Biorezonančným meraním dnes dokážeme diagnostikovať prítomnosť vírusov, baktérií, plesní, parazitov a iných patogénov. Dokážeme zistiť stav, prípadne stupeň ochorenia jednotlivých orgánov, neinvazívnou a bezbolestnou metódou. Metódou ktorá našťastie neupadla do zabudnutia, ale sa dokázala rozvinúť do prepracovanej vedecky podloženej technológie. Vieme namerané patogény zlikvidovať bez akýchkoľvek vedľajších účinkov, bez vedľajšej záťaže organizmu a tak uľaviť svojmu organizmu. Tak ako kedysi Louis Pasteur bojoval za pravdu svojich výskumov proti mocným jeho doby, tak aj dnes sa musia pracne presadzovať nové technológie ktoré nevlastnia nadnárodné spoločnosti a dokážu liečiť ľudí za pár eur. Tým, ktorí zarábajú miliardy na chemických liekoch sa to logicky nepáči a urobia všetko preto aby táto a podobné technológie neexistovali.

RF

Archív noviniek

Späť hore